Ha nem jelentkeztem, de meggondoltam magam, és hiányszakma, akkor még felvehetnek?

Figyelt kérdés

Szóval a PTE-ETK gyógytornász szakára jelentkeztem (ápolóira nem), de valószínű, hogy nem lesz elég pontom. Az ápolóira nem adtam be a jelentkezésem, de ez hiányszakma, így augusztusban is meghirdethetik, vagy valahogy így. Sajnos nem vagyok ezzel képben, ezért írok ide. Mindenki, aki az ETK-n tanul az 3 félévig ugyan azt tanulja, így azt is hallottam, hogy van eg olyan lehetőség, hogy a 3. félév után ápolóiról át lehet jelentkezni gyógytornászra. A kérdésem: hogyan működik ez a dolog? Van-e lehetőségem még a most szeptemberben induló ápolói képzésre jelentkeznem? És ha igen, és fel is vesznek akkor van lehetőségem átjelentkezni gyógytornászra?

Valakiiii S.O.S

18/L



2015. jún. 18. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az augusztusi jelentkezésnél csak olyan karra lehet jelentkezni, ahol meghirdették a pótfelvételi lehetőségét. ÉS CSAK önköltséges képzésre lehet jelentkezni.

Az átjelentkezésről nem tudok sokat.

2015. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mi a fene ***** válasza:
Kár, hogy nem irtál be több szakot ingyenesre. ráfért volna a jel.lapra. sajna augusztusban tényleg csak fizetőseket hirdetnek.
2015. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben van szabad hely gyogytornaszoknal, akkor atvesznek. Inkabb csak 2 felevig tanuljuk ugyanazt, a 3. felevben mar vannak kulon orak.

Azonban ha egyaltalan nem akarsz apolo lenni, csak az atjelentkezes miatt jonnel arra a szakra, inkabb a dietetikust valaszd. Mert apoloknak mar a 2. felevben is nehezebb apolastan van peldaul.

amugy jol mondtak az elozok, augusztusban potfelvetelin csak fizetosre mehetsz, mar ha inditanak.

2015. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az ápoló itthon nem hiány szakma. Lenne elég jelentkező az állásokra, de létszámstop/szervezési gondok miatt nem vehetik fel őket. Ezt több ápolási igazgatótól hallottam.
2015. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Létszám

stop ?

2019. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!