Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociális munka szakkal lehet...

Szociális munka szakkal lehet valamit kezdeni? Vagy csak olyan diploma, ami azért van, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Érdekelne, de nem tudom, hogy mennyire lehet vele elhelyezkedni. Tudom, hogy nem fogom vele magam betegre keresni, de ezt nem is azért csinálja szerintem az ember.
2015. jún. 21. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elhelyezkedni vele. Biztos vannak olyan helyek, időszakok mikor valamivel könnyebb de nehéz.


Nézz szét az álláshírdetések közt. Általában családsegítőkben szeretetszolgálatnál stb szoktak elhelyezkedni.

2015. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Fősulis szak?
2015. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyetemi szak
2015. jún. 21. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem könnyű elhelyezkedni, családgondozókból pl.: kifejezetten hiány van.
2015. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem kórházakban, családsegítőknél, idősek otthonában, árvaházban, nevelőintézeteknél stb. simán ellehet vele helyezkedni! De akár úgy is, hogy családokhoz küldenek ki, olyanokhoz, akiknek segíteni kell mert mondjuk mozgássérült az anyuka/ apuka/ gyerek stb.
2015. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdezőt nem az érdekelte, hogy hol lehet elhelyezkedni, hanem lesz-e munkája ha elvégezte a szakot. A gyakorlatoknak köszönhetően sok kapcsolatra teszel szert és így könnyű elhelyezkedni, amennyiben szimpatikus vagy. Én még Záróvizsga előtt 3 állásajánlatot kaptam.
2016. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!