Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha korábban (2007) ben érettsé...

Ha korábban (2007) ben érettségiztem, van lehetőség újra megírni az akkori érettségiket? Jobb eredmény érdekében? Vagy csak szintemelőt lehet emelt szintre? (azt is csak 1szer? )

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Újra megírhatod, asszem 10ezret kell fizetni, simán megéri ha a továbbtanulásod múlik rajta.

Jah és nem az akkorit hanem a mostanit írod természetesen.

Vagy az oktatási hivatalnál vagy bármely gimnáziumban (ahol nem kötelező h fogadjanak) jelentkezhetsz.

Asszem a most tavaszihoz már jár le a határidő úgyhogy nagyon gyorsan hívd fel az oktatási hivatalt és beszélj velük.

+36-1-374-2100

2010. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jót ír az előző válaszoló. Tehetsz szintemelőt ingyen vagy újra közepet, de azért kell valamennyit fizetni. Én praktikusan a régi gimnáziumomban jelentkeznék, mégiscsak ismerős tanárok... A tavasziról már lekéstél, mert február 15 volt a határidő. Az őszire még simán van időd jelentkezni.

19/F

2010. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel már az érettségi vizsga a felvételi, ezért a bizi megszerzése utána abból érettségizel és annyiszor ahányszor akarsz.

Ha van tanulói jogviszonyod, akkor asszem ingyenes, de nem tudom, hogy pontosan mennyi vizsga.

A jelentkezési határidő már sajnos lejárt február 15-én. (Igazolással is csak 8 napot csúszhatsz)

Azonban Októberben is van egy vizsgaidőszak, szóval arra még bepróbálkozhatsz. (ált szept eleje a jelentkezési határidő)

Eléggé borsos az ár. Két vizsgarészből álló vizsga 17, idegen nyelv és info 22ezer FT.

Egy vizsgarész 12e...

2010. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jahh igen ha központilag jelentkezel, akkor ennyi az ára.

Az emeltnél egységes, a közép azonban eltérhet, ha egy iskolában adod be )függ az igazgatótól)

Pl. én a magyart most 6ezerért teszem újra a 17 helyett.

2010. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segítséget
2010. márc. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!