Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bioszból és kémiából emelt...

Bioszból és kémiából emelt szinten érettségizők: napi hány órát tanultok, és hányszor szeretnétek átismételni az anyagot?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most érettségiztem mindkettőből emelt szinten. Nem sokat foglalkoztam velük, csak amikor dolgozatra kellett készülni. De akkor alaposan megtanultam mindent. Hozzátenném azt is, hogy minden héten írtunk dolgozatot bioszból is és kémiából is. Érettségi előtt kétszer átolvastam az eddig tanultakat, szóbelire kicsit többet készültem, és mindkettő 77% lett.

Volt olyan osztálytársam, aki napi szinten foglalkozott mindkét tantárggyal, és mégis gyengébbet írt mint én. Szóval szerintem nem a tanulás mennyisége a fontos, hanem a minősége. Kitartást a felkészüléshez!

2015. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!