Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia emelt érettségire jók...

Kémia emelt érettségire jók ezek a könyvek?

Figyelt kérdés
Mozaikos könyveket illetve számoláshoz az Ötösöm lesz kémiából című könyvet használom a felkészüléshez. Ha az utóbbit végiggyakorolom, megcsinálom az összes számolást és hozzá még megtanulom a mozaikos könyvek által nyújtott ismeretanyagot az elég? :) Akik ezekből a könyvekből készültek, hogyan sikerült az érettségitek? :) Valaki még használt esetleg más könyvet? :)

2015. júl. 7. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
követelmény rendszer alapján dolgoznám ki az elméletet, a mozaikos elméleti feladatai szerintem elég gagyik
2015. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. júl. 7. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

A mozaikos könyv tökéletes elméleti tudást ad az emelt szintű érettségihez (ez alatt a 9., 10. és 11-12.-es tankönyvekre gondolok), itt nem a feladatokat kell gyakorolni, hanem a törzsanyagot kell megtanulni.

Az Ötösöm lesz kémiából nagyon jó könyv, abból kellően fel lehet készülni a számítási feladatokra.


Én ezekből a könyvekből tanultam, meg az órai jegyzetekből, idén érettségiztem és 77% lett.

2015. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)Gratulálok a szép eredményedhez :)
2015. júl. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!