Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján hol tanulnátok...

Ezek alapján hol tanulnátok tovább? Tanácstalan vagyok, nem tudom mit válasszak.

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék egyetemre menni, de fogalmam sincs mit válasszak.

A matek, fizika, kémia nem mennek jól, nagyon nehezen tanulom őket. A nyelvek jól mennek, angolul, németül tanultam eddig, de angol és német szakosokkal szerintem Dunát lehetne rekeszteni. Nemrég elkezdtem japánul tanulni, de japán szakkal nem tudom mit kezdhetnék.

Érdekelnek még a művészetek, jártam sokáig rajzszakkörbe, festeni is szeretek, varrni is, hobbiból ruhákat varrok. Ezekkel viszont nem igen lehet elhelyezkedni, csak ha nagyon ügyes az ember.


Ha ez számít, szeretnék majd külföldre költözni, mindig is szerettem volna idegen országban élni. Jó lenne ott is tanulni, de az meg drága.


2015. júl. 8. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen nemzetközi dolog lenne neked jo szerintem:) nézz körül a felvin
2015. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

felvi.hu-n tölts ki egy önismereti szakválasztós kérdéssort.

A tulajdonságaid és a beállítottságod alapján ki fog dobni egy csomó szakot, ami érdekelhet.

2015. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kitöltöttem, művészeti tanulmányokat ajánl:) de abból nehezen lehet megélni, nem túl biztos a jövője.
2015. júl. 9. 01:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Foglalkozhatsz design-nal, grafikával, az keresett, csak kell némi informatikai tudás. Ez inkább önképző folyamat, de jó kiegészítés lehet egy kommunikációs diploma.
2015. júl. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!