Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EKF Comenius karrol ki mit...

EKF Comenius karrol ki mit tud, esetleg tapasztalatok a tanito kepzesrol?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:-)potfelvetelizni szeretnek majd es remelem meg lesz hely,minden informacio erdekel a karrol(oktatas,kozossegi elet,kollegium,sport). Mivel nem lakom a kozelben kicsit aggaszt az ingazas gondoltata es Sarospatakot sem ismerem annyira,akinek ilyen teren van tapasztalta nyugodtan ossza meg! Elore is koszonom a valaszokat!:-)

2015. júl. 9. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
en itt lakom, de azt tudom, hogy a fosuli egy nagy kalap kaki. csak az jut be akit mashova nem vettek fel... mindig a minimum ponthatar van es az oktatas szinvonala sem valami jo.
2015. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az első válaszolóval. Nem lehet egy egész felsőoktatási intézményt egy kalap alá venni. Karokra lebontva kell felmérni minden egyetemet/főiskolát, mert egyes karok lehetnek országos viszonylatban kiemelkedően jók, egyesek meg kevésbé (=gagyik). Két ismerősöm az EKF-en diplomázott, - igaz, nem Comenius karon, hanem BTK-n és GTK-n - de elmondásuk szerint nagyon jó a közösség és imádtak oda járni, emellett tényleges tudást kaptak, mindketten a szakterületükön dolgoznak.


És itt igazolódik be, miért ne vegyünk minden kart egy kalap alá:

Diplomák 2015-ös abszolút kari rangsora szerint eduline-on (154-ből)


46. - EKF-BTK

94. - EKF-TKTK

106. - EKF-TTK

126. - EKF-GTK

145. - EKF-CK


Vagyis -sajnos- ez pont az, ami elméletileg nem annyira értékes, DE nem szeretnélek elszomorítani, várd meg egy olyan ember válaszát is, akinek célzottan a CK-ról van infója. Remélem azért tudtam segíteni egy morzsányit.

2015. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 12. 23:28
 4/4 anonim válasza:
0%
Szerintem aki nem járt a Comeniusra, csak hírből hallott információkat, az szerintem jobb ha nem alkot valótlan dolgokat!
2016. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!