Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes 12-ben...

Szerintetek érdemes 12-ben elmenni egyetemi nyílt napra, ha 5 évfolyamos gimibe járok és 13-ban ballagok majd?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, menj csak el, nézz körbe, érdeklődj. Nem utolsó évben érdemes eldönteni, hogy hol szeretnél továbbtanulni, jobb minél előbb informálódni.

Én speciel 12.-ben ballagtam, de 10.-es koromban voltam összegyetemi nyílt napon, és nem bántam meg, mert már akkor kitűztem magam elé a célt, és sikerült is elérnem.

Sok sikert a későbbiekben!

2015. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Én is úgy terveztem, hogy elmennék nyílt napra, mivel szeretnék tájékozódni milyen a képzés, egyetem stb. , mert ha utolsó évbe megyek és akkor látom, hogy nem tetszik, akkor utána hirtelen kéne döntenem másik egyetem, vagy akár szak mellet. :)
2015. júl. 13. 19:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, szerinted/szerintetek melyik nyílt napra érdemesebb elmenni, az összegyetemire vagy a karira? Melyik miben másabb?
2015. júl. 13. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőséged, akkor mindkettőre.

Az összegyetemi nyílt napon többféle szak után érdeklődhetsz, a kari nyílt napon pedig kijelölnek melléd egy hallgatót, aki az adott karon tanul, és körbevezet, beültök egy előadásra, meg ismerteti veled a főbb tudnivalókat. :)

2015. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!