Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan aki iden NKE-KTK-t...

Van olyan aki iden NKE-KTK-t vagy ELTE-ÁJK politologiat jelolt?

Figyelt kérdés
Hany pontotok lett? Hanyadiknak jeloltetek? :)

2015. júl. 13. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az NKE-KTK-t jelöltem első helyen és 396 pontom lett. Nagyon remélem hogy elég lesz. :)


Te kedves kérdező milyen sorrendben jelölted ezeket a szakokat és hány pontod lett? Szerinted elegendő pontod lesz ahhoz hogy felvegyenek? :)

2015. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez a ketto az elso:)

408 ha elfogadjak az emelt nemettel szerzett nyelvvizsgamat


ELTE-re pedig 433 :)

2015. júl. 13. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Másodiknak jelöltem a KTK-t és 424.
2015. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság?
2015. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

KTK-s diplomával igenis el lehet helyezkedni. Politológiával talán nehezebben, de azzal sem lesz munkanélküli az ember. Szerinted az önkormányzatokban, kormányzati szerveknél, parlamentben, NAV-nál, stb kik végzik a munkát?


Nem egy szabad bölcsész szakról van szó. Igenis el lehet vele helyezkedni és ami azt illeti, a fizetés sem rossz. Szóval nem igazán vagy képben, úgy látom. Menj károgni máshová.

2015. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és akkor mindenki menjen mérnöknek, akkor is ha, sz*r munkát ad ki a kezéből, mindegy csak mérnök/informatikus/orvosi diploma legyen a kezében. Pff.

Attól még, hogy a te környezetedben nem tudnak mit kezdeni ezzel a diplomával, nem azt jelenti, hogy a szakkal van a gond, hanem azzal, hogy a marhája elvégez keservesen egy szakot, amihez semmi motivációja nincs, nem épít ki kapcsolatokat egyetem alatt, stb.

Akit érdekel az, amit tanul, legyen az szociológia, kommunikáció, egyiptológia, ha elég elszánt, úgyis talál munkát, még ha nem is keresi majd vele halálra magát.

Egyébként is mi lenne, ha mindenki mérnök lenne? Ugyanúgy szükség van újságírókra, tanárokra, könyvtárosra is. Tény, hogy nem olyan nagy számban, mint ahányan jelentkeznek ezekre a szakokra, de akkor is kellenek ilyen emberek is. Ha te egy értelmes ember lennél, akkor felfognád ezt, és nem "büfészakoznál".

2015. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és közig.on pont lehet választani nemzetközi szakirányt is, amihez kellenek a nyelvek, szóval máris többre mész vele, mint egy sima anglisztikával mondjuk, amivel legtöbb esetben tanár leszel. Mondjuk.
2015. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!