Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek régi álmuk, hogy orvosok lehessenek?

Figyelt kérdés
Mióta vágytok erre és mennyi esélyt láttok rá?

2015. júl. 14. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nagyon nem régi, akkor döntöttem el, hogy orvos szeretnék lenni, amikor fel kellett venni a fakultációkat. Ez azt hiszem 4 éve volt. Tavaly egy ponttal sajna lecsúsztam, de idén biztos, hogy fel fognak venni vidékre :)
2015. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én most felvételizek, remélem sikerül :D

Igazából 5 éve döntöttem el hogy egészségügy irányában akarok továbbtanulni, aztán volt egy hullámvölgy, hogy orvosi-képalkotó diag.-orvosi

3 éve biztosra tudom hogy orvosi a cél (ebben a faktok tanulása még biztosabbá tett), érettségig egész jók lettek :D

2015. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmmm én egy évvel érettségi előtt döntöttem el, de korábban is motoszkált már a fejemben. Már általános iskolában is érdekelt az emberi test, de gimiben nagyon rosszak voltak a jegyeim ezért úgy éreztem esélyem sincsen.

Aztán elsőre felvettek és most Dr. vagyok. Habár az igazi tanulás az csak most az egyetem után fog kezdődni. Már várom, de kicsit félek is tőle.

Óóó aki orvosira szeretne jönni, annak egy jó tanács közép angol legyen meg, mert nagyon kell.

2015. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 11-ben döntöttem el, hogy orvos leszek. Az is lettem, most államvizsgáztam:)
2015. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11. osztályban*
2015. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már kb. általános iskola 4. osztályában tudtam hogy orvos szeretnék lenni :) aztán mikor elkezdtem kémiát és bioszt tanulni ez csak erősödött. Idén felvételizem, hát szeged lenne az álmom, már nagyon izgulok. Igazából látok rá esélyt de annyira nem sokat, tavalyi ponthatárral felvettek volna, de ha feljebb viszik nem fognak.
2015. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!