Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor tudom meg hogy fel-e...

Mikor tudom meg hogy fel-e vettek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelentkeztem az Adyligeti Rendészeti Szakközépiskolába, minden eljárás sikerült kb 175 pontom lett, mikor tudom meg és milyen formában hogy sikerült? ennyi ponttal mennyi esély van bekerülni? Köszönöm

2015. júl. 19. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

ez attol fugg hogy mikor felvételiztél.ha januárban akkor áprilisban kapsz elvileg egy levelet és ott benne lesz hogy felvettek-e vagy sem.De ez az én tudásom szeint és pár baráti beszégetésből tudom.Én most szeptemberben fogom még csak kezdeni a nyolcadikat ugyhogy ha rosszul írtam valiamit elore is bocsi.



ui:nem tudom hol van az a suli melyik megyében vagyhogy hol de lehet hogy mindenhol máshogy megy. de az biztos hogy levélben értesítenek

2015. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.köszi, de ez nem olyan szakkozep, ide szükséges az érettségi és a 18. Életév betöltése. Azert köszi :)
2015. júl. 19. 10:24
 3/4 matekaaa95 válasza:
Ha kiküldik a levelet! Nekem 183 pontom lett.Én is most felvételiztem. :D Szerintem a 173 ponttal simán meg lesz! Szóval sok sikert! :)
2015. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SZia! Köszi, gratulálok neked! :) Felhívtam őket,Ady-t aztmondták hétfőn hogy kb 2 hét a véglegesig, de azt is mondta a hölgy hogy 175 pontal megnyugodhatok, azzal bekerülök. :)
2015. júl. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!