Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel lehet-e "szabadítani" a...

Fel lehet-e "szabadítani" a már elhasznált államilag támogatott féléveket?

Figyelt kérdés
HA visszamenőleg kifizetném a már lejárt félévek tandíját, akkor egy másik egyetemre át lehet-e vinni ezeket a felszabadított "féléveket"?

2015. júl. 25. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

ez nem így működik

ráadásul egy államis hallgató után sokkal többet fizet az állam, mint maga a tandíj összege

2015. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2015. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért hova akarnál menni? Nyilván ennek csak akkor lenne értelme, ha olcsóbb helyet végeztél(Vagy ott voltál.), és most mennél egy drágábbra. (pl. orvosira, vagy valamilyen természettudományos szakra.)Szerintem érdeklődj az Oktatási Hivatal-nál emailben, de én is arra tippelek, hogy nem lehet. Hány félévet használtál? Nekem is van egy ismerősöm, aki egy évet elhasznált, és most orvosis, de mivel egy bukott év bele van kalkulálva, ha ő nem bukik meg egyszer sem, akkor megúszta, ha viszont igen, akkor sajnos kénytelen lesz jelentős hitelt felvenni a végén...
2015. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!