Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki szeptembert...

Van itt valaki aki szeptembertől a debreceni egyetemre fog járni levelezőn óvónőképzőre? Csak az írjon.

Figyelt kérdés
szóval..most küldtek olyat h szept 6-án lesz a tanévnyitó ünnepség..ok..de olyan is van h aug 24-től konzultáció..na most akkor mivan? :D nem kell menni gondolom, mivel levelező neten küldik az anyagot, és majd csak a tanévnyitóra kell menni személyesen nem? köszi!
2015. júl. 29. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

tévedsz aranyom.

ha konzultáció van 24-től, akkor menned kell. én is levelezős voltam, havonta 1 hét. tanára válogatja, hogy küldi-e az anyagot. de ne várd meg... menni kell a konzultációra.

2015. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most komoly? Én azt hittem csak a vizsgákra kell bejárni és küldik az anyagot..hát LEVELEZŐ!
2015. júl. 29. 11:59
 3/8 TamásTóth ***** válasza:

A levelező azt jelenti, hogy péntek szombat vannak az órák tömbösítve. általában 2 hetente néha hetente. Bejárni nem kötelező, az anyagot általában felteszik internetre is. De ha nem jársz be nem fogod tudni, hogy hova teszik fel az anyagot, mikor milyen számonkérés lesz (beadandó, elővizsga stb) és a vizsga fajtát sem fogod tudni. (sokszor elmondják, hogy lesz 3 kifejtős kérdés és 3 számolós stb).


Érdemes bejárni, persze nem gond ha kimarad egy pár óra.

2015. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ébresztő. nem egy tv sorozatban vagy.

érdemes bejárni.

nekünk havonta volt 1 hét a konzultáció. egy-két alkalommal nem tudtam elmenni... hát így is sok mindenről lemaradtam.

és a tanárok is megjegyzik, hogy ki ment el, meg ki nem.


na meg van, aki vizsgázni se enged úgy, hogy sose voltál az óráján... írnak jelenlétit minden alkalommal.

2015. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó...és aki dolgozik hétfőtől péntekig mint én?! És ráadásul úgy hogy a szabimat sem tudom annyira tarogatni, mert őszi, tavaszi, ti és nyári szünetere kell tartogatni mivel oviban dolgozom.....ezt nem lehet velük megbeszélni vhogy??!!
2015. júl. 29. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:

gondolom nem egyedül dolgozol.


én is munka mellett végeztem a sulit, ahogy minden csoporttársam, hisz ezért levelező..

nekem sem örült annyira a főnököm, mikor leléptem egy hétre. de megoldották nélkülem. megbeszéltük. elfogadták, hogy tanulok, nekem ez fontos. és támogattak.

2015. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát remélem velem is ilyen megértőek lesznek, és megtudjuk oldani vhogy..
2015. júl. 30. 11:20
 8/8 A kérdező kommentje:
írják h hozzon magával kottát..mindegy mit? meg furulya, hangvilla...
2015. júl. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!