Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 302 ponttal melyik főiskolák...

302 ponttal melyik főiskolák milyen szakjaira van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szilvás buktát mert azt szeretem. Hülye kérdésre hülye válasz, több tucat egyetem és főiskola van, azoknak pedig több száz szakja. Ha kíváncsi vagy rá, akkor böngészd a felvit, de én nem javaslom, hogy csak azért felvételizz valahova "mehogy' elég oda 302 pont".
2015. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Ez a kérdés most komoly?
2015. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Bejutni inkább informatikai, mérnökire van esély. Bennmaradni viszont egyiken sem. Legyen már egy minimális önkritikája mindenkinek. Nem kötelező a felsőoktatás, főleg annak nem, aki nem oda való.
2015. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb természettudományos szakra, annak ellenére hogy ezek a legnehezebb szakok közé tartoznak
2015. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!