Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e megpróbálnom a...

Érdemes-e megpróbálnom a fizika és biológia érettségit emelt szinten?

Figyelt kérdés
Szeptembertől 12. osztályba megyek és eddig nem tudtam mi szeretnék lenni. Későn érő típus vagyok és úgy érzem most jöttem rá mit csinálnék szívesen a jövőben. Orvos szeretnék lenni és kötelező a biológia és a kémia/fizika érettségi emelt szinten. Én a fizikát választanám. A fizikát mindig is szerettem, ha nem tanultam akkor is jól ment. A biológiát szeretem és nagyon érdekel, de sajnos mind a két tárgyból sok a hiányosságom, mivel kihagytam egy év előkészítőt belőlük. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek behozható-e a lemaradás (természetesen még a nyár hátralévő részében pótolok)?

2015. aug. 3. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) Írtam Neked üzenetet!
2015. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze. Ha ráfekszel a dologra, simán lehetséges.
2015. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól be tudod osztani az idődet és meg akarod csinálni, akkor szerintem lehetséges :)
2015. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!