Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A DE ÁOK OLKDA szakos hallgató...

A DE ÁOK OLKDA szakos hallgatók is orvosoként végeznek?

Figyelt kérdés
Tudnátok még további információkat írni erről a szakról? Ill. azt szeretném még megkérdeni, hogy mi a különbség a radiológus és a radiográfus között? A válaszokat nagyon köszönöm!

2015. aug. 3. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Jó vicc :D

Az egy kamu szak.

2015. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem orvosként végeznek. Három szakirány van, képalkotó, diagnosztikai analitikus és kutató laboratóriumi analitikus, azt hiszem másodévben kell szakosodni (sose jártam erre a szakra, tehát lehet, hogy nem pontos az infó). De nem kamu szak, nem büfé, nem éppen könnyű.

A radiológus szakorvos, a radiográfus pedig egyfajta asszisztens, aki kezeli a gépeket, irányítja a pácienseket, stb.

2015. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Nem orvosként végeznek. Orvosként az általános orvosok (ÁOSZ) végeznek. A képalkotók doktori címet sem kapnak, továbbá én ugyan Pécsre jártam, de ők nálunk annyira kiestek ebből az egész ÁOK-s kari hallgatói életből, hogy évekig azt s tudtuk, hogy vannak :-D. Szerintem ez inkább ETK-ra való szak, mint az orvosira, de ez az én egyéni véleményem.
2015. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Nálatok amúgy nem ETK-n van? :D A felvi szerint igen, ráadásul Kaposváron. Debrecenben még a városon belül is egy helyen vannak az orvosisokkal, így benne is vannak mindenben.
2015. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 5. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!