Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket lenne érdemes? Okj...

Melyiket lenne érdemes? Okj vagy fizetős főiskola

Figyelt kérdés

Sajnos nem vettek fel egyetemre ( utólag nem erre kellett volna jelentkeznem) Mérnökinformatikára jelentkeztem , de lehet hülyeség meg tudhattam volna de nem nekem való, inkabb humán terület igazából arra szerettem volna , de Itthon is az informatikát mondták pedig a politológia jobban érdekel, törim is jo lett (90%) csak ugye ehhez a szakhoz kell emelt angol, amit le akarok tenni.

Most legszívesebben kihagynék egy évet elmennék dolgozni( beiratkoznék egy esti okjra) mellette tűrők dolgozni diákmunkat, összeszedem a pénzt az emelt angol érettségire meg egy emelt nyelvvizsgára , és februárban ujra jelentkezek egyetemre .

Vagy most a potfelvételibe jelentkezek informatikára ujra mert így felvennék el nagy eséllyel csak az a baj ugye fizetős mindenképpen...

Nem tudom szerintetek érdemes kihagyni egy évet ?


2015. aug. 5. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Informatikára jártam, simán bejutottam. Mégis otthagytam, mert nem arról szólt, mint hittem. Ha jól keresnék vele, ha nem, akkor sem fejezem be. Nem tudnék ebben több, mint 40 évig dolgozni. Neked is azt javaslom, hogy ne foglalkozz másokkal, azt csináld, amit szeretnél. Akkor is, ha lebüfészakozzák. Ami érdekli, abból tud az ember kiválóan teljesíteni. Ha itthon nem becsülik meg, akkor majd külföldön. Nem egy ilyen embert ismerek.

Én most azt csinálom, hogy okj ápolóira járok. Ha végzek, akkor kiköltözök Ausztriába a bátyámékhoz. Dolgozok, tanulom a nyelvet, majd beiratkozok valamelyik egyetemre. Ott ingyenes. Távol-keleti nyelveket és kultúrát szeretnék tanulni, ha tetszik másoknak, ha nem. Itthon is járhatnék, de eszem ágában sincs eladósítani magam.

2015. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utolsó, melyikbe jársz ?
2016. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!