Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyakorló ápoló okj képzésen...

Gyakorló ápoló okj képzésen mennyi gyakorlat van heti szinten 1. és 2. évben? (Felnőtt képzés, amin elmélet heti 1-2 nap van)

Figyelt kérdés

Ez Felnőttképzés, elméleti oktatás heti 1-2 nap péntek/szombaton van. Ez az általános.

Sehol nem írják mennyi gyakorlat van, az mennyi időt vesz igénybe. Így nem tudom Főiskola mellett, hogy lehet végezni .

Nyilván felhívom az iskolákat sorba, de gondoltam megkérdem itt is, hátha valaki tapasztalatból megtudja válaszolni.

Hetente mennyi gyakorlat van tanév közben az 1. évben?

Mikor vannak ezek a gyakorlatok? Úgy értem délután/este, ha már Felnőttképzés, hogy munka mellett is lehessen? Vagy tömbösítve félévente 1-2 hét egyben + nyári gyakorlat?

valamint ugyan ezt kérdezném a 2. évre vonatkozóan?


Valamint, hogy a nyári gyakorlat az hány nap/hét egy nyáron az 1. illetve a 2. évben?


Köszönöm előre is.



#idő #OKJ #ápoló #ápolói gyakorlat #gyakorlati idő ápoló #ápoló képzés gyakorlat
2015. aug. 7. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én estin járok, az heti egy nap, szombaton van elméleti oktatás. A gyakorlatot a választott kórházban végzed, évközit, és nyárit is. Ez iskolánként változó lehet, nekünk 57 óra évközi, és 66 nyári van megszabva, és akkor töltöd le, amikot tudod. Erről egy papírt kell kiállíttatni a kórházzal, és ezzel van elvégezve az éved ( a dolgozatok mellett)

Változó lehet minden intézménynél, de szerintem simán lehet mellette fősulira járni, vagy dolgozni.

2015. aug. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Pannon Kincstár Tanoda remélem meg sem fordult a fejedben. Annál bármelyikkel jobban jársz.
2015. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első Te hova jársz?

Ha nem a Pannon akkor melyik?

2015. aug. 7. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik, csak ne a Pannon. Tényleg akármelyikkel jobban jársz.
2015. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

[link]

ez jó suli én is ide jártam

2015. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gyakorló ápoló mellé, ahhoz, hogy teljesen értékű ápoló legyen valaki, mindenképp kell a sima ápolói képzés?

Ez így 3 év? Ennél rövidebb nem lehet?

Van aki ezt 2. okj ként ingyenesen végzi Budapesten?

2015. szept. 30. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!