Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen szakmát érdemes jelenleg kitanulni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
10. évfolyamra járok egy elit gimnáziumban.Nem sokára fakultációt kell választanom(emelt szinten kell tanulnom minimum 2 tantárgyat).Mivel a reál tárgyakat érdeklődés hiányában kizártam a következőre jutottam:Emelt szinten fogok irodalmat és angolt tanulni(középfokú nyelvvizsgát ad az emelt érettségi) emellett filozófiát szeretnék tanulni mert érdekel.Gimnázium alatt tervezem letenni a középfokú német nyelvvizsgát is.Mindenképpen szeretnék diplomázni.Jogi karra gondoltam azon belül is polgárjogi ügyvédként,de a jogi kart vagy istenítik vagy nagyon leszólják.Szerintetek érdemes jogot tanulnom?Még a pszichológia érdekel esetleg.Ha egyiket sem ajánlanátok kérlek adjatok ötleteket.Előre is köszönöm a válaszokat.16/L

2015. aug. 7. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, úgy is akkor lesz állásod, ha vannak kapcsolataid. Akkor meg mindegy mit végzel.
2015. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erdemes jogasznak tanulni de mostanaban tul sokan mennek pszichologia szakra es lehet h azzal nehezen tudnal elhelyezkedni.
2015. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!