Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok tanácsot adni, hogy...

Tudtok tanácsot adni, hogy minek menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Most megyek nyolcadikba és elkéne döntenem lassan,hogy hová szeretnék tovább menni tanulni de fogalmam sincs... A gimnáziumot kizártam,pedig jó tanuló vagyok. Imádom a nyelveket,tudok angolul,szlovákul,németül is tudok picit bár az nem nagyon köt le,és tanulom a spanyolt. Szóba jött az idegenvezető is,de nem szeretek több mint 50 ember előtt beszélni,mert eléggé szégyenlős vagyok és határozatlan,illetve a történelem se a kedvenc tantárgyam. Ezenkívül imádom a divatot és szeretek emberek között lenni és megismerni embereket. A jövőben olyan munkát szeretnék ahol nem vagyok egy helyhez lekötve,hanem mászkálhatok és mehetek külföldre. Ha esetleg tudtok tanácsot adni,azt megköszönném:)

14/L


2015. aug. 9. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Stewardess?
2015. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!