Így juthatok valahova?

Figyelt kérdés
Nagybátyám sértegetése ( http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka.. ellenére se ment a matematika. Az általános iskolai osztályfőnököm és anyáék elintézték, hogy megírhassam a tesztet. Augusztus hatodikán írtam meg, tegnap kaptam meg a végeredményt. Nagyon nem sikerült (azt nem írom meg hogy mennyi lett, mert nem szeretnék vele "dicsekedni") Átiratkozhatok egy szakközép iskolába, ahol érettségizhetek, de matematika helyett más tantárgyból fogok leérettségizni. Nem tudom, hogy ha menni akarok tovább, akkor mennyi esélyem van a matematika nélkül. Ügyviteli szak, gépíró szövegszerkesztőnek fogok tanulni.

2015. aug. 14. 06:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!