Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Vörösmarty nagyon nehéz? A...

Az Vörösmarty nagyon nehéz? A Budai Nagy Antalról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
4,4 az átlagom. (Csak fő tantárgyak)

2015. aug. 16. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik? Több Vörösmarty gimnázium van, még Budapesten belül is.
2015. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdi.
2015. aug. 17. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a Budai N. A. Gimnáziumra, vagy a szakközépre gondolsz, de én a gimibe járok, szeretem. Bár ugye most lecserélték az igazgatót és hát.. :D Még nincs munkaterv, egy tantárgy tanárainál teljes a káosz, hogy ki fog minket tanítani, egyáltalán ki fog az iskolában tanítani. Elvették az egyik (szerintem!!!) legjobb tanárunkat (még az iskolában tanít, csak minket nem). Bár kaptunk is egy nagyon jót egy másik tárgyból.

De szerintem nem tudja teljesen elrontani a sulit az új igazgató, úgyhogy még mindig ajánlom a Budait. 4,4-gyel elég jók az esélyeid is azt hiszem.

2015. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. szept. 3. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
A Budai N. Antal suli nagyon gyenge
2016. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a Budai N. A. nagyon jó lehetőség arra, ha komolyabban akarsz foglalkozni a nyelvvel. Most volt ugye ez a tanárváltás, de már többnyire megoldódott. Szóval nyelvből nagyon jó, csak ajánlani tudom.
2016. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!