Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék olyan irányba...

Szeretnék olyan irányba továbbtanulni, ahol a fizika és kémia hasonló szinten jelen vannak, van ilyen?

Figyelt kérdés
Egyenlőre a vegyészmérnök szakmát néztem ki.

2015. aug. 16. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kutató, mérnök, laboratóriumi szakember
2015. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mérnöknek és kutatónak is van rengeteg ága
2015. aug. 17. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetemi tanár fizika-kémia szakon
2015. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tanár nem akarok lenni
2015. aug. 18. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Pl. a BME-n van fizikai-kémia tanszék (vegyészkar) és kémiai-fizika csoport (TTK) is, tehát két szakról is lehet közelíteni a témához.
2015. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kémiai-fizikai az nem atomfizika és hasonlók?
2015. aug. 23. 21:45
 7/11 A kérdező kommentje:

fizikában érdekel a mechanika is, erőhatások, stb...

tudom hogy nincs olyan amiben minden van, de olyan biztos van ami megközelíti

2015. aug. 23. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Latom mar regi a kerdes de azert valaszolok.

Nekem is pont ez a problemam. Nagyon sokat agyaltam rajta. Vegul rajottem h az anyagtudomany a nekem valo. Sajnos ilyen alapkepzes nincs, csak anyagmernoki, de az nem indul olyan helyen ahova szivesen mennek. Egyedul talan a veszpremi eleg szinvonalas, viszont az egyetem hiaba jo, ha nem tetszik a varos.

Ezert megyek vegul fizika szakra. Szabad kretitek terhere felvehetek szervetlen meg szerves kemiat. A fizikai kemiat meg igazabol nagyreszt megtanuljuk fizika szakon is.

2016. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vak Bottyán ***** válasza:

"Szabad kretitek terhere felvehetek szervetlen meg szerves kemiat. "


Azért ez nem ilyen egyszerű, mert ezeknek a tárgyaknak vannak előkövetelményeik is. Esetleg tárgyfelvétel nélkül bejárhatsz ilyen órákra a szabadidődben, de a fizika szak nehézsége miatt valószínűleg nem sokáig fogod ezt művelni.

2016. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A elten nincsenek elokovetelmenyeik.
2016. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!