Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia és kémia...

Emelt biológia és kémia érettségizők!?

Figyelt kérdés
Hány órát kellene, ahhoz tanulnom naponta, hogy elég jól sikerüljenek az érettségik? :)Mennyi időt foglalkoztatok vele? :)Ha most elkezdem a készülést májusig megtanulhatom tegyük fel a 0-ról? :)

2015. aug. 21. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Tapasztalat. Ha tényleg semmit nem tudsz, akkor kb márciusra fogsz erős középszinten állni, de két jó emelthez az kevés.
2015. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. aug. 22. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom az első miről beszél, de én a 0-ról kezdtem a készülést, és mindkét emeltem 5-ös lett, hozzáteszem fél évet sem szántam a két tárgyra. Kedves Kérdező ha %-ban is kiemelkedőt akarsz írni, akkor is elég az egy év. Hajrá! :)
2015. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Gratulálok neked a szép eredményeidhez! :)
2015. aug. 23. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:

hát én is elkezdtem és nekem nem sikerült csak azért írtam

jó mondjuk nekem összejöttek a dolgok csak megosztottam a tapasztalatot

2015. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!