Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyik irányt választanátok...

Ti melyik irányt választanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Érettségihez közeledve lassan el kellene döntenem hogy mit szeretnék tanulni. A közgazdaság és a villamosmérnöki közül kellene választanom. Mindkettőt szeretem, érdekesnek találom, úgy érzem szívesen tanulnám.

Most közgazdasági szakközépbe járok, de ezzel nem biztos hogy felvennének felsőoktatásba a magas pontszám miatt.



2015. aug. 25. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tyűűűű azért a két szak között nem kevés a különbség! :D Igen merész! :D

Én mérnök vagyok úgyhogy elfogult vagyok a mérnöki képzések irányába! :)

2015. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

A 90-esek elején, mikor az Expressz hírdetőújságban az addigi nyolc oldal helyett összesen három darab álláshirdetés volt, akkor fogalmaztam meg, hogy bármilyen rossz is a helyzet, három foglalkozásra mindig lesz kereslet, ez az örömlány, a jogász és a közgazdász.

De szerintem a nyerő az hosszabb távon, ha valaki a határfelületeken tud jól mozogni. Például aki folyamatot automatizál, de nem ért a folyamathoz, az használhatatlan dolgokat ír a programba.

Jelen esetben előbb villamosmérnök, aztán közgazdász iskolák elvégzését javaslom.


Hát, bocs, ma már egy életre egy lábon megállni, az inkább illúzió, mint valós lehetőség (fenti 3 foglalkozást kivéve :D ).

2015. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!