Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van lehetőségem választani mi...

Van lehetőségem választani mi legyek ha "nagy" leszek, szerintetek mi?

Figyelt kérdés
Egy számomra már használhatatlan szakmával a hátam mögött /érettségi folyamatban/ jogosítvánnyal, kocsival / nyelv tanulás szintén folyamatban-kettő folyamatban egy nyelv még hátra van/ minek tanuljak tovább amit meg is érné tanulni. Könyvelőn gondolkoztam, esetleg még valamilyen jog szakra is nagyon megtetszett. Nem vagyok tisztában h melyik az a szakma amit 10-20+ év múlva is jó csinálni, megéri e azt az xy pénzt, van e szabadidőm, mekkora esélyem van abban a szakmában stb. Igazából csak pár szakmát ismerek..amik az alapok.. Ti minek tanulnatok? Amit szívesen csinálnátok akár egész életetekben. 20/L

2015. aug. 30. 23:22
 1/2 10inchhero ***** válasza:
Az a fő szempont, hogy szeresd csinálni, vagy hogy megérje csinálni? A könyvelés nem egy világvége nehézségű, viszont nagyon NAGYON monoton, a jog meg nehéz és ha keresni is akarsz vele, nem árt, ha van ismeretséged. Egyébként most a műszaki és informatikai szakmák kelendőek, ezekre mindig szükség is lesz. De ha esetleg leírod miben vagy jó, sokat segítene :D
2015. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm könyvelő jó sokat keres vele, de nem igazán szereti már mert uncsi.Jogászokból nagyon sok van.Ha férfi lennél tudnék mondani többet, de nőként én is vergődök mert használhatatlan szakmáim vannak és én is azon gondolkozom mire van kereslet.
2015. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!