Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 10. -ből szeretnék 12. -be...

10. -ből szeretnék 12. -be menni, hogyan lenne ez lehetséges? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hallottam olyan dolgokat osztálytársaimtól hogy ez lehetséges, az osztályfőnökömet is megkérdeztem, ő azt mondta valóban meglehet oldani, de nézzek otthon utána hogy milyen törvények vannak erre. Ő azt tanácsolta hogy a nemzeti köznevelésekről szóló törvényeket nézzem át. Már 4 órája keresgélek de nem találok erre vonatkozólag semmit. Bárkinek bármi információja van, kérem írja le az is nagy segítség lenne.

Ui:

-Az ok amiért ezt szeretném tenni az az hogy 9.-be 4,3-as átlagom volt, ezt tavaly 10.-be lerontottam. Ennek sajnos az az oka hogy szüleim elváltak, de amíg nem váltak el itthon csak veszekedés volt, én épp ezért inkább nem is voltam otthon. Órán nem figyeltem csak ez az egész ügy kötött le. Így is sikerült mindenből átmennem kivétel matekból. Nyáron meghalt a nagymamám és ismét képtelen voltam bármit is tanulni. Pótvizsgán nem mentem át. Egyszerűen hihetetlen ez az egész év, legalább az osztályom nem szeretném elveszíteni. Szeretném velük elvégezni az iskolát. És ma mondta pár osztály társam hogy ilyen dolog elvileg van. Osztály főnököm is biztatott járjak utána. De én semmit nem találtam sajnos. Nagyon megköszönök minden hasznos információt,sajnos igazgató nőhöz sem fordulhatok mert én visszabuktam és ő nem nagyon kedveli azt aki megbukik. kérlek segítsetek. 16/f



2015. szept. 2. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a bukás miatt, nem sok esélyed lenne.
2015. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!