Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot, milyen munkát...

Milyen szakot, milyen munkát javasoltok nekem?

Figyelt kérdés

Imádok szervezgetni, legyen ez buli vagy bármi,dekorálni, a számítógépekhez is jól értek, rajzolni nem tudok, középfokon tudok franciául és angolul. Inkább humán beállítottságú vagyok. A beszéddel sincs bajom,tehá ki merek állni emberekelé stb.

Gondolkodtam,hogy rendezvény szervező, de az olyan kétes ondta,hogy vagy összejön vagy nem.Még az ilyen humán menedzseri munkát néztem. Szerintetek ilyen képességekkel mi illene hozzám? Olyan munkát szeretnék,ahol nem egy irodába ülök, hanem menni kell szervezni, emberekkel találkozni,megbeszélés. Remélem értitek, egy tisztességes munkát. Ja és 18/L 155 cm.



2015. szept. 9. 17:29
 1/1 Lacsi :D válasza:
Lakberendezési tanács adó
2015. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!