Milyen sulit ajanlottok? Nyíregyháza Vasvári Pál gimnáziumba hány ponttal vesznek fel?

Figyelt kérdés
titkárnő szeretnék lenni. most vagyok 8.os és sulit kell nemsokára választanom. nem tudom hova mennyek tovább tanulni. Osztály főnököm azt mondta csak egy érettségit kell szereznem mondta hogy a Vasváriba is mehetnék. De nekem nem nagyon szimpatikus az a suli. azt mondják hogy nagyon nehéz suli. De a legnagyobb problémám hogy nem vennének fel. A matek központi nagyon nehéz. és egyáltalán nem vagyok jó matekos! Magyar az naggyabol megy de azt mondják azt sem könnyű. barátom aki sokkal jobb tanuló nálam is 48 pontokra írta:/ akkor mi lenne velem?!. Ajánljatok jó sulikat vagy meseljetek már a Vasvárirol hogy tényleg nehéz meg hogy mennyi ponttal vennék fel

2015. szept. 12. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!