Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskola/Egyetemi átjelentekzé...

Főiskola/Egyetemi átjelentekzés kapcsán lenne egy-két kérdésem, ha valaki tud segíteni nagyon hálás lennék! (? )

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogyha most a MET (régebbi nevén BKF)-re (kommunikáció és médiatudomány) járok költségtérítésesre, de jövőre szeretnék államira átjelentkezni ugyanerre a szakra, azt megtehetm másik egyetemre is, úgy hogy nem kell előlről kezdenem az egészet ? Sajnos a MET-en nem indul állami finanszírozás ebből a képzésből, így ezért szeretnék átjelentkezni...Előre is kösyönöm a segítséget ! :)

2015. szept. 13. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Két helyen tudsz érdeklődni, ahol hiteles választ is kapsz a kérdéseidre. Én párhuzamosan ajánlom mindkettőt:

az egyik a jelenlegi iskolád tanulmányi osztálya, a másik pedig a felvi információs vonala. A kettő együtt megadja neked a választ. Én jelentkeztem már át másik suliba, és fogadtattam el tárgyakat is, de azt mondták, hogy ez minden iskolánál félig egyéni, ezért nem akarok abba belemerülni, amit én tapasztaltam.

2015. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszod ! Viszont a sulimban nem tudom mennyire lennének segítőkészek, hogyha átjelentkezésről kérdezősködnék...de a felvit mindenképp megpróbálom ! :)
2015. szept. 13. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kell nézni a felvi-n, hogy hova akarsz menni, és ott érdeklődni, hogy milyen körülmények között és milyen feltételekkel vesznek át. (Ők érdekeltek az átvételben, így segítőkészebbek lesznek.)
2015. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!