Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megéri gépészmérnö...

Nagymark1996 kérdése:

Szerintetek megéri gépészmérnökként tovább tanulnom?

Figyelt kérdés
Gépi forgácsolóként végeztem, jó ismereteim vannak az alkatrész gyártáshoz, műszaki rajzhoz, CNC-hez, anyagvizsgálatokhoz. Most érettségin vagyok és fontos lenne hogy melyik tantárgyból érettségizzek.

2015. szept. 13. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, szereted is csinálni, akkor igen.
2015. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva erre azt tudom mondani, hogy ha egyetemre készülsz, de nem tudsz annak utánanézni, hogy milyen érettségit kell tenned, akkor nem vagy egyetemre való. És tényleg nem akarlak elkeseríteni, de ha egy darab szakmád van és most készülsz érettségire, akkor eddig vélhetően nem igazán szakadtál bele a tanulásba. Nem hinném, hogy el tudnád végezni. Persze nem ismerlek, de látatlanban ezt mondanám.
2015. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt hogy milyen tantárgyból érettségizzek, de azért köszi.
2015. szept. 14. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

"Most érettségin vagyok és fontos lenne hogy melyik tantárgyból érettségizzek."


Akkor ez mit jelent?

2015. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!