Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a jobb a kéttannyelvű...

Melyik a jobb a kéttannyelvű vagy az ami a matekra szakosodik?

Figyelt kérdés
Bár 7.-es vagyok sokat foglalkozom az utóbbi időben a továbbtanulásommal kapcsolatban, mert félek hogyha nem jó iskolát választok akkor magam is pórul járok. Egyrészt szeretnék tanácsokat kérni melyik lehet jobb és melyiket érdemes, másrészt tudnátok e iskolákat/gimnáziumokat ajánlani.

2015. szept. 18. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Ez hozzáálláson is múlik, melyiket szeretnéd. Szerintem egyik se jobb vagy rosszabb a másiknál, ha szereted és kihasználod az iskola adta lehetőségeket. Én pl mindig is reálos voltam, de kéttannyelvűbe jöttem, mert úgy éreztem szükségem lesz a nyelvre. Nem bántam meg :)

A matekot itt is meg tudod tanulni annyira, hogy írj egy jó érettségit és mondjuk egyetemen folytasd. Nyelvet másképpen nem igazán tudsz tanulni, csak ha nagyon sokat költesz rá.


Angol vagy német?

2015. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Angol
2015. szept. 23. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy ezt miért kell lepontozni?


Amúgy a Karinthyről elég jókat hallottam

2015. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!