Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akkor is kellenek majd program...

Akkor is kellenek majd programozók?

Figyelt kérdés
Én jövőre megyek infós suliba, ha letettem az érettségit, után leszeretném rakni a diplomát is. (
2015. szept. 19. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:

az érettségi kb 4 év, a diploma 3(?)

Bukni nem tervezek😀 de ha mégis becs

2015. szept. 19. 22:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, kellenek majd.
2015. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen kellenek. A kereslet semmire sem fog megszűnni majdnem soha :) Még most is vannak patkolókovácsok is :D
2015. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. szept. 20. 00:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért azt is vedd figyelembe, hogy felvesznek pl egy vidéki egyetemre 100 főt ilyen szakra, és abból ha 15-20 elvégzi időben, sokat is mondtam.. A JÓ programozókat meg persze, hogy keresik, Magyarországon kb 10000 betöltetlen informatikus munka van (pont ma hallottam a tv-ben).
2015. szept. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És még több kell, Magyarországon a(z) (jó) informatikusok száma a "béka segge alatt" van.
2015. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!