Cinti016 kérdése:

Vajon merre tovább?

Figyelt kérdés
sziasztok! 4 éves gimnáziumba járok, ez a harmadik évem, 11.-es vagyok. igazából már ideje lenne eldöntenem, düllőre jutni, hogy mivel szeretnék később foglalkozni. tovább szeretnék mindenképp tanulni. ötleteket kérnék, az elhelyezkedés miatt, mennyire jó ötlet, stb. magyar és informatika fakultáción vagyok. matekot szerettem volna választani fakultációnak, de féltem tőle, nem mertem.. szerintem nem vagyok hozzá elég erős. főleg emelten. a magyart nagyon szeretem :) szeretek olvasni is, verset tanulni. informatikus szakon gondolkodtam, magyar szakon, esetleg pszichológia. az informatika és magyar eléggé üti egymást. :D szeretnék véleményeket!
2015. szept. 24. 19:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!