Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én (2 és 3D) animáció...

Ha én (2 és 3D) animáció szakon szeretnék tovább tanulni milyen tantárgyakra erősítsek rá már most? (10. oszt. )

Figyelt kérdés

[link]


Illetve ehhez mennyi rajztudás szükséges?



2015. okt. 5. 17:46
 1/2 anonim válasza:

Nem kell nagy rajztudás de azért nem árt ha van. A suliban általában még segítenek és fejlesztenek benne.

Még valami média órát javasolnék és otthon próbálgasd az Adobe programokat mint az Adobe After Effects meg az Adobe Flash (Esetleg Photoshopban és Illustratorban karakter tervezés vagy háttér rajzolás)

Sok sikert :3

2017. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmelyik tantárgyra, mert művészeti szakon nem nézik az érettségid. Egyébként én is ezen a szakon tanulok, ebben az iskolában. 2D-hez nagyon profi rajztudás kell, 3D-hez csak előny, ha van. Bekerülésben is segít a rajztudás, de például nekem is van olyan osztálytársam, aki nem tud rajzolni, viszont nagyon ügyes 3D-ben, a felvételin is 3D-s melókat mutatott be.
2017. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!