Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Mennyire nehez a fizika a gepeszmernokin? (OE)? Aki egyetemi tanulmanyai elott nem tanulta, az be tudja hozni? Gyetemen metanítanak arra, amire szukség van?

jelenleg epuletgepesz technikusnak tanuloj, utana szetetnek gepeszmernoknek elmenni, csak fizikat nem igen tanultam.

2015. okt. 7. 08:14  Privát üzenet  

A válaszok

Vért fogsz hugyozni. Komolyan!

Keress egy JÓ magántanárt,ha ez komolyan érdekel.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. okt. 7. 08:36 Privát üzenet

En tanultam egyetem elott, jo is voltam belole, megis rengeteget szenvedtem a gepeszkaron a fizikaval.

Nem lehetetlen, de baromi nagy feladat. Amugy a matek meg a mechanika is baromi nehez...

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. okt. 7. 09:12 Privát üzenet

én más egyetemen, más mernoknek tanulok. de itt is nagyon kemény a fizika és a matek és egyéb reál dolgok. matekbol emelt szintet meghalado dolgokkal kezdtük rogton, fizikabol elölről kezdtük, de nagy léptekben haladunk. ami kozepsuliban 1 fejezet, az itt egy óra kb.. mármint előadás és gyakorlat egymás után van, egy alkalommal kivegzunk egy fejezetet, es picit magasabb szinten mint kozepsuliban.

érdemes ragyurni es matekra is.. en közép otossel jottem, versenyeket nyertem, mert nagyon jó a logikam, itt meg wtf minden óra

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. okt. 7. 09:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sikerülhet? Emelt biológia és kémia/fizika érettségi 8 hónap alatt?
A fizika érettségi mennyire nehéz? Sokat kell rá készülni?
Emelt szintű fizika érettségire itthon milyen könyvből tudnák felkészülni?
Érdemes így biológia szakra mennem?
Lehet még emelt fizika és emelt biosz érettségivel állatorvosi egyetemre menni vagy már csak emelt kémiával?
Matematikai-fizika tanár vagy gyógypedagógia?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!