Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehez a fizika a...

Mennyire nehez a fizika a gepeszmernokin? (OE)? Aki egyetemi tanulmanyai elott nem tanulta, az be tudja hozni? Gyetemen metanítanak arra, amire szukség van?

Figyelt kérdés
jelenleg epuletgepesz technikusnak tanuloj, utana szetetnek gepeszmernoknek elmenni, csak fizikat nem igen tanultam.
2015. okt. 7. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Vért fogsz hugyozni. Komolyan!


Keress egy JÓ magántanárt,ha ez komolyan érdekel.

2015. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En tanultam egyetem elott, jo is voltam belole, megis rengeteget szenvedtem a gepeszkaron a fizikaval.


Nem lehetetlen, de baromi nagy feladat. Amugy a matek meg a mechanika is baromi nehez...

2015. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én más egyetemen, más mernoknek tanulok. de itt is nagyon kemény a fizika és a matek és egyéb reál dolgok. matekbol emelt szintet meghalado dolgokkal kezdtük rogton, fizikabol elölről kezdtük, de nagy léptekben haladunk. ami kozepsuliban 1 fejezet, az itt egy óra kb.. mármint előadás és gyakorlat egymás után van, egy alkalommal kivegzunk egy fejezetet, es picit magasabb szinten mint kozepsuliban.

érdemes ragyurni es matekra is.. en közép otossel jottem, versenyeket nyertem, mert nagyon jó a logikam, itt meg wtf minden óra

2015. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!