Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF/BKF Felsőoktatási szakképz...

BGF/BKF Felsőoktatási szakképzésre (nemzetközi gazdálkodás érdekelne elsősorban) érdemes e jelentkezni? Lehet vele munkát találni vagy semmit nem ér?

Figyelt kérdés

Igazából minden érdekelne ezzel a képzéssel kapcsolatban. Sajnos elsősorban anyagi okokból az ugyanilyen néven meghirdetett diplomás képzésre nem nagyon tudok jelentkezni.

Aki járt már ilyen felsőoktstási szakképzésre képzésre, tudna bővebb infoval szolgálni?(mert sajnos sehol nem találok semmit.) Az órákat szabadon felvehetem, ahogy nekem tetszik, vagy kötött órarend van? (munkahelyem miatt nem mindegy nekem!) Levelezőn csak szombaton van oktatás? Milyen a követelményrendszer, milyenek a tanárok? Gyakorlati helyet könnyű e találni? Ha elvégzem, el tudok vele helyezkedni, vagy gyakorlatilag semmit nem ér az egész?

Megköszönném az értelmes válaszokat! :)



2015. okt. 7. 13:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!