Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanatok ilyen egyetemeket?

Mondanatok ilyen egyetemeket?

Figyelt kérdés
420 pontom volt iden, de nem vettek fel. Jovore ujra szeretnem probalni, de otletem sincs hova menjek. Irnatok olyan szakokat, ahova ennyi ponttal be lehet kerulni ( ja, tori emeltem van), nem kell orokke tanulni (orvosi, pszicho) es el lehet helyezkedni vele nem kozmunkaberert? (Csaladot el lehet tartani). Szoval ha vkinek van ilyen otlete, kerem irja le, hatha valamelyik megtetszik, felkelti az erdeklodesemet

2015. okt. 7. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értelmezem, kevés energiabefektetéssel akarsz olyan papírt, amivel később jól keresel? Hát felejtsd el, a tanulásnak épp ez a lényege, megtérül. Aki nem akar tanulni, az ne várjon sokat a diplomától, tanulj akkor szakmát.


Egyébként sem lehet kijelenteni, hogy 420 pontod van, hisz ugye szakonként eltérőek lehetnek a részpontjaid...

2015. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem keveset akarok tanulni, hanem nem orokke pl. Orvosi 8 ev stb. Nekem sztem max egy 5 es feleves mester fer bele. Es nem felek a kemeny tanulastol. Persze ha mar felreerted akkor egybol le is kell ugatni az embert, grat....
2015. okt. 7. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Töri emelt nélkül hány pontod van? Nézelődj, mérnöki szakokhoz nem kell emelet és alacsonyak a ponthatárok. Ha jó lett a matek és pl. a nyelv érettségid simán belehet kerülni államira. Villamosmérnökként, gépészmérnökként simán el lehet helyezkedni sima alapdiplomával is. Eltudod magad tartani, van feljebb lépési lehetőség stb. Ha nem a BME-re mész, hanem pl. OE akkor még vért sem kell pisálnod a tanulás miatt.
2015. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Corvinus?

Politológia, nemzetközi tanulmányok?

2015. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!