Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vendéglátásszervező-vendéglős...

Vendéglátásszervező-vendéglős szakmát vagy Gyógypedagógiai asszisztens szakot válasszam?

Figyelt kérdés

Már elkezdtem a vendéglátásszervező szakot..,de felajánlottak egy gyógypedagógiai asszisztensi gyakorlati helyet,képzéssel,ahol már voltam is, és a gyerekek szerettek .. Én is Őket (: Így azon gondolkodom,hogy inkább elvégzem azt. (Van két autista ikerpár testvérem)

De várom a véleményeket!

20/F



2015. okt. 10. 12:39
 1/3 anonim válasza:

Szia! Amennyiben jobban érdekelnek a gyerekek mint a vendéglátás, én azt mondom választ a pedagógiai aszisztens képzést, mert nagyon nagy hiány van belőlük az egész ország területén, tapasztalatból tudom, mert az én 2. osztályos kisfiam mellett is van aszisztens. :) Igazából úgy gondolom akkor érdemes ezt a pályát választani ha nem félsz a kihivásoktól, mivel irtad auti ikrek a testvéreid ezért úgy gondolom tudod mi várna rád egy auti vagy adhs-s gyerek mellett. Mindenképp jól fontold meg mert csak akkor lehetsz jó aszisztens ha szereted amit csinálsz és képes vagy a gyermekeket úgy kezelni ahogy azt a betegségük megkivánja, nem elutasitani, büntetni, hanem mellé állni, kicsit cinkosának kell lenni. :)

Ja és le a kalappal hogy fiú létedre ilyenre szánod magad, mert hogy aszisztens bácsival még nem találkoztam. :) Kötél idegzetet kivánok, amennyiben ezt az utat választod, és sok sok szerető kis gyermeket akikkel foglalkozhatsz. :)

E.

2015. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Ép ma történt hogy mentem az úton.. és rám kiabáltak a gyerekek mert megismertek. Annyira jól esett ( :


Az iskola ahová mennék,ahol az ajánlatot kaptam ott volt egy velem egyidős srác..,de Ő már most kapott saját osztályt.

Szerintem belevágok!


Köszönöm a választ!

2015. okt. 14. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm ő is fiú 22 éves ugyanez a végzettsége, Miskolc környékén szerezte, és Budapesten kapott munkát, csoportja van :)
2016. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!