Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire keresett a webprogram...

Mennyire keresett a webprogramozó, vagy ehhez hasonló informatikai szakma?

Figyelt kérdés

Van egy idegenforgalmi szakmenedzser papírom, és azzal külföldön dolgozok mosogatóként... Hamarosan összegyűlik a pénzem egy lakásra. Gondolkoztam azon hogy elvégezhetnék valami ilyesfajta sulit.

Mennyire van igény rájuk? Vagy mik azok amiket diploma nélkül is tudnék alkalmazni?

Pesten mikkel lehet a legkönnyebben elhelyezkedni?


2015. okt. 18. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Van igény, de az ilyen jellegű OKJ-k, 99.9%-a SEMMIT nem ér az ég világon.

Elavult, rossz dolgokat "tanítanak".

2015. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ès szerinted melyik szakma lehet az, amivel eltudnek menni dolgozni? Ebben a tèmakörben..
2015. okt. 18. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Programtervező informatikus, mérnökinformatikus (felsőoktatás).

Illetve én elég fiatal korom óta foglalkoztam webfejlesztéssel, és most mindenféle végzettség nélkül dolgozom egy cégnél ilyen munkakörben. Persze ehhez kell szerencse is, mert a felvétel nem könnyű, ha annyit mondasz be, hogy "hobbi". Meg én is úgy vagyok vele, hogy azért elkezdtem egy alapképzést, hogy legyen némi alapom később.

2015. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!