Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a gyógyszerügynök feladatkö...

Mi a gyógyszerügynök feladatköre? Mivel jár ha valaki az szeretne lenni? Mit kell hozzá elvégezni? Mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés
Tovább tanulás előtt állok, és érdeklődni szeretnék minden olyan dolgogról, ami ehhez a szakmahoz tartozik.

2015. okt. 31. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Megadják, mit adj el, és házalsz vele orvosoknál, hogy inkább ezeket vegyék, adják. Többnyire magasabb eü végzettséget szeretnek ezekhez a munkahelyekhez, de láttam már bölcsészt is, csak nagyon talpraesett volt. Személy szerint nem szimpatizálok ezzel a munkakörrel, hisz a lényege az emberek gyógyszerezése és a profit növelése. Tök mindegy, csak szedjék, vegyék és akkor lesz fizud.
2015. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszerészek, Molekuláris biológusok (Msc), esetleg valami főiskolai eü végzettséggel lehet ezt a munkát ellátni. De inkább előbbi kettő.

Googleban találtam: "Az orvoslátogató gyógyszert ad el bizonyos cégektől az orvosoknak, hogy azt írják föl a betegeknek. Főiskolai egészségügyi végzettség elég hozzá, nekem van egy ilyen ismerősöm, de biztos másokat is fölvesznek, de kell valami egészségügyi végzettség hozzá.

Az orvoslátogató kap céges autót meg egy területet, mondjuk egy várost vagy megyét, ahol időről időre körbejárja az orvosokat, kórházakat, bemutatja nekik az aktuális új gyógyszereit a cégnek, és eladja. Persze ezt nem úgy kell teljesen elképzelni, mint egy házalást, mert az orvosokat is érdeklik a gyógyszerek, szóval mindenki jól jár."

2015. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!