Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Katasztrófavédelem vagy...

Katasztrófavédelem vagy szociálpedagógia?

Figyelt kérdés
Még tavaly eldöntöttem hogy katasztrófavédelemhez jelentkezek,azonban most 1 hónapja kerestem egy másikat is,mint "B" terv,ez a szociálpedagógia. Mindkettő nagyon tetszik,csak annyi a baj h a katasztrófavédelem csal Pesten van,és ez nem is biztos h a családom bírná anyagilag,meg kell alkalmassági is,amire ugyan edzek,de kitudja.... Ráadásul engem nem vonz Pest,én szeretem Debrecent. A gyerekek védelme,meg a gyámügy stb. ugyanúgy érdekel. Segítsetek kérlek,ha esetleg belelátnék mindkettő munkájába talán eltudnám dönteni melyik legyen az "A" terv. Köszi :)

2015. okt. 31. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem valami olyan munka kellene, amellyel a Te gyerekedet már nem az befolyásolja továbbtanulásnál, hogy mit engedhetnek meg a szülei. A szociálpedagógia nem ilyen.

Ha meg egy szak érdekel, ne az befolyásoljon már, hogy szereted-e a várost, ahol tanulhatod. Egyetem után oda mész, ahová akarsz, illetve ez pl. pont egy olyan munkakör, ahol nem Te fogod eldönteni, hol kell dolgoznod.

2015. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!