Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen a Medgyessy...

Szerintetek milyen a Medgyessy gimi (Debrecen)? Vélemény?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és az angol nyelvi tagozat érdekelne főként. Milyen átlag kell? Milyenek a tanárok,az elvárások stb.?Főleg olyanok segítsenek akik oda járnak vagy valakijük oda jár! :D

2015. okt. 31. 20:31
 1/5 anonim válasza:

átlag olyan 3,5 kéne, felvételi 45 pont felett, a tanárok jók, az elvárások elviselhetőek, viszont a Megyó az művészeti központú iskola, a hangsúly mindig a művészeti osztályokon van, de rajzra, táncra épül az egész iskola, a másik két osztály csak azért van hogy működhessen a suli:D

de amúgy nagyon jó hangulatú iskola, rengeteg az egyéniség, és színes hajjal, piercingekkel se tűnsz ki az emberek közül:)

csak ugye tanulmányilag nem a legerősebb, én olyan közepes iskolának mondanám:)

2015. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél:D
2015. nov. 1. 00:53
 3/5 anonim ***** válasza:

3.5-től már be lehet jutni????? Ez komoly?????

Én 4.5 voltam 7. év végén, összponszámra 5. osztálytól kezdve számítok kb. 87-88 pontra a 100-ból és nagyon rinyálok hogy nem jutok be ált. tagozatra....

Én azt hallottam kitűnők is jelentkeznek oda...na most mi az igazság?????

2015. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hangsúly tényleg a művészeti osztályokon van. Írásbeliből szerintem ha 60 körül írsz és egész jól szóbelizel be lehet kerülni. És igen kitünők is jelentkeznek, de ők nagy valószínűséggel nem oda fognak menni.Egyébként a társaság azt mondják jó a szint pedig közepes:)
2015. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thuesday válasza:

Az egyéniséget nagyon jól fogadják, én oda járok és öröm ott lenni. Sok a közvetlen ember és nincs drótkerítés a diákok meg a tanárok között!!! Viccelõdnek és az osztálykirámdulások pedig nagyon jó csapatépítõk:3


Az, hogy mivel és hogyan jutsz be az nagyon változó:/ A rajznál van, aki a szóbelire nem is tanult de 4-es 5-ötös +- 3-asokkal bejutott vagy aki nem is nagyon rajong a rajzolásért vagy eddig soha nem foglalkozott ilyennel is fel lett véve.


A tagozatok között verseny van mindig a "legtöbb jelentkezõ" díjért, ezt vagy az angol nyelvi vagy az általános nyeri, mert ezek a legkeresettebbek azoknak is, akik még nem tudják merre induljanak.

2016. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!