Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tavasszal fogok érettségizni....

Tavasszal fogok érettségizni. És gyógyszertári asszisztensni képzésre szeretnék jelentkezni. Csak hiába keresgélek a neten nem találok olyan iskolát ahol ezt a képzést oktatnák. Tudnátok nekem iskolákat mondani ahol ilyen képzés van?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen városban? Vagy utaznál is egy okj miatt?
2015. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Karcagon lakom de igen utaznék például:Debrecenbe.
2015. nov. 1. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári asszisztensi képzésre nem lehet jelentkezni, csak gyakorló gyógyszertári asszisztensi képzésre. Baromira nem éri meg ezt tanulni, nincs kereslet a munkaerőpiacon. A helyedben valami piacképes szakmát tanulnék. Ettől még a fogtechnikusi képzés is százszor jobb. Tapasztalatból beszélek, én is gyógyszertári asszisztensként kezdtem el tanulni, de szerencsére még időben váltottam. Most a fogtechnikusi végzettségemmel 100 ezrekért csinálok maszekban fogszabályzókat (és ez csak egy fogszabályzó) Gondold meg szerintem.

A kérdésedre válaszolva, pedig Debrecenben van ilyen képzés.

2015. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!