Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az NKE-n melyik szakhoz nem...

Az NKE-n melyik szakhoz nem szükséges munkáltatói igazolás?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy valahova munkáltatói igazolás szükséges, viszont nekem csak egy érettségim van. Ezért érdekelne, hogy mely szakokon lenne esélyem. Köszönöm.

2015. nov. 1. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod értelmezni amit írnak, akkor talán nem ott van a helyed... Az igazolás azoknak kell akik hivatásosok, és oda civilek nem jelentkezhetnek. De ez mind szépen le van írva az oldalukon is meg a felvi.hu-n is.
2015. nov. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oldal azért lett létrehozva, hogy az emberek számára könnyebb legyen az információszerzés, de látom erre még nem jöttél rá. A válaszod gyakorlatilag egyenlő a nullával.
2015. nov. 1. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Elnézést, de szerintem azért lett létrehozva az oldal, hogy segítse az információkhoz hozzájutást, amennyiben más önálló módon az nem sikerül. Nem túl illendő dolog erőfeszítést se tenni, és azt várni, hogy mások majd "elvégzik" a munkát helyettünk.

A kérdésre válaszolva, pedig ott a felvi vagy felvételi tájékoztató nyomtatott változata. Lábjegyzetben be van írva az összes szakhoz az információ, illetve ott van jelezve azoknál, ahol csak hivatásos állomány tagjait fogadják.

2015. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!