Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek TEK-es? Milyen...

Hogyan lehetek TEK-es? Milyen iskolát kell végeznem? Van valamilyen követelmény? (pl:min 180 cm magasság vagy nem lehet szemüveg)

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

[link]

Be kell jutnod a Corvinus Egyetemre és aztán tudsz oda jelentkezni.

2015. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én a tekre mint terrorelhárítási központra gondoltam :D
2015. nov. 1. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp, de nekem az az érzésem hogy a NKE-en (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) kell nézelődni :D

Legjobb ha írsz nekik: [link]

Ők biztos készséggel válaszolnak.

2015. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
A Tek Tek egy két ezer fős szervezet, brutalisak a fizikai követelmények, 180 centivel bekerulhetsz, előny ha küzdősportot végzel, az állományt általában a készenléti rendőrség allomanyabol válasszak ki, a tek egy rendőri szervezet, nke-s vagyok, esélytelen ,hogy innen egyből tekes légy, ilyenre nincs lehetőség, valamilyen rendőri szakot kell választani, aztán onnan valahogy atkerulni, de nagyon kepzettnek, edzettnek kell lenned, hogy ott labdába rugj, a szemüveg a rendorsegnel,katasztrofavedelemnel Belefer, ez dioptriatol fugg, teknel nem tudom mi a követelmény ebből a szempontból.
2015. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hozza teszem, ha itt végzel, akkor minimum hadnagy rendfokozatot kapsz, a teknel szerintem 80 százalék tiszthelyettes, tisztkent vezetosegbe zoldfulukent nem fogsz bekerulni, lehet inkább rendészeti szakkozepet kellelne elvegezned,így tiszthelyettes leszel, aztán rendőrség, onnan készenléti rendőrség, ahova szintén jól kell teljesíteni, majd a tek. Ez alsó hangon 7 év alatt sulival egyutt, de lehet sosem kerülsz be, nem akarok hulyeseget mondani de kb 100 ezer felett van a rendőrség létszáma, ebből kell a 2 ezres szűk keret közé kerülni. De sok sikert kívánok neked!
2015. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Irnak itt paran akkora baromsagokat. Edesapam rendortiszt volt,igy van 1-2 ismerose a TEK-bol. Nem kell meglenned 180 cm es nem kell semmilyen egyetemet elvegezned. Lehetsz sima utcai jaror is,azonban az a resz tenyleg igaz,hogy egy bizonyos idot le kell szolgalnod a rendorsegnel (az 5 ev realisnak hangzik).Ez utan jon az a resz,hogy ha szeretned akkor a felettesed beajanlat a TEK-hez,ami kvazi nem szerzodtet le teged hivatasos "kommandoskent",csupan kolcsonvesz a rendrorsegtol (ami azt elente hogy ezzel a lendulettel barmikor vissza is kuldhetnek). Ezek utan jon egy brutal fizikai es pszichologia teszt,melyeken valoban nem konnyu megfelelni,de nem is lehetetlen. Es ha ez mind megvan,akkor ott is vagy a fekete simaszkban. Nem egyszeru oda bekerulni,de nem is lehetetlen. Fejben ott kell lenned es jo fizikumodnak kell lennie. Nem tudom hogy ez hivatalosan is kovetelmeny e,de a nyakamat teszem ra hogy kuzdosport mult nelkul alapbol ki vagy love. Emellett elotte a rendorsegnel tenyleg jol kell teljesitened es az sem kizart hogy 1-2 segget kinyalnod.
2021. jan. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!