Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8. os vagyok és 3 helyre...

8. os vagyok és 3 helyre jelentkeztem középiskolába.3. ból elutasítottak de az első suliba 48. vagyok a ranglistán. A második iskolába 13, azt honnan tudom, h melyikbe fognak felvenni? Az elsőt szeretném

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
erre kíváncsi vagyok én is, jó, hogy írtál ki ilyen kérdést :)
2010. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hogy a kiszemelt iskolában hány osztályt indítanak ha pl 2 -t akkor megnézed egy osztályba hány főt vesznek fel(általában 35 ) két osztály esetén ez hetven fő akkor felvesznek de ha csak egy osztály indul akkor nem valószínű A második suli szerintem tuti
2010. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
ha az elsőbe fölvesznek, akkor automatikusan oda, de ha oda nem vesznek föl, csak akkor kerülsz a másodikba
2010. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ. A végleges sorrend szerint megnézik, hogy kinek melyik suli az első, és felveszik pl. az első 30 gyereket mindegyik osztályba, vagy 15-t, 20-t, mittudomén, ezt te tudod. Ha te most 48. vagy, és mondjuk 30-at vesznek fel, de elmennek előled másik sulikba 20-an, akkor oda vesznek fel. Az elmenneket úgy értem, hogy mást jelöltek meg elsőnek. Ha csak 10 ember megy el, akkor nem vesznek fel az elsőbe.

A másodikba nem tudom, hogy mennyi lesz az osztálylétszám, valószínűleg legalább 15, szóval oda szerintem biztos felvesznek, ha az elsőbe nem. Mert ha felvesznek az elsőbe, akkor a második sulinál nem leszel ott a végleges listán, szóval nem számít, milyen elöl lennél.

Tehát ha megvan a pontszámod az elsőbe, akkor oda vesznek föl. Hány embert vesznek fel? Ha 30-at, akkor szerintem van esélyed.

Egyébként kiteszik a végleges osztálynévsort a netre vagy a suliban, és levelet is küldenek majd, vagy érte kell menni. Azt hiszem levelet akkor is küldenek, ha nem vettek fel, mert mást jelöltél elsőnek, és felvettek oda, vagy nem jutottál be. De ez nem biztos, és tuti iskolafüggő.

sok sikert!

2010. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
be lehet kerülni akár 60adik helyről is:D mert ugy is lesznek akik előtted vannak, és másik iskolába akarnak menni elsőnek, és akor felszabdul előtted jópár hely. 48adik helyről sztem símán bekerülsz még, hacsak nem vmi spec osztály, azt 10-15főt vesznek fel:)
2010. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
34%
Amit legelsőnek jelöltél be a jelentkezési lapodba.
2010. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem amikor én jelentkeztem 8.-ban én is 3 helyre küldtem be a jelentkezésemet.

Amit 3.-ként jelöltem be onnan jött először levél...elutasítottak.

Eléggé bepánikoltam mert azt hittem hogy akkor biztos az első két helyről is elfognak utasítani.

De persze nem így lett.

Felvettek az első helyre.

Úgyhogy sztem ne izgulj téged is felfognak venni....hacsak nincs nagyon nagy túljelentkezés...

Most az egyetemtől várom a papirokat:D

2010. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 2 osztályt indítanak az első iskolába,amit megjelöltél,akkor felfognak venni.A másodikba biztos,hogy felvesznek.:) de majd véglegesen 26.-áig fogod megtudni:D h. mi lesz:P
2010. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!