Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért hagytad ott a főiskolát/...

Miért hagytad ott a főiskolát/egyetemet? Újrakezdenéd, befejeznéd, vagy inkább mást tanulnál?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytam, mert nem ment a matek sokadszorra sem, aztán átkerültem fizetősre és úgy éreztem, annyit nem ér meg. 8 éve volt. Aztán dolgoztam, tanultam mást, éltem az életem, és végül visszatértem és befejeztem, mert most jött el az ideje. Nemsokára diplomázom. Aztán tanulok még mást is :)
2015. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért hagytam ott, mert rosszul választottam. Nem nekem való volt a szak, de igyekeztem elvégezni, ha már kitaláltam, hogy nekem ez kell. Aztán mikor 3 év erőlködés után kiderült, hogy már csak másik 3 évem van hátra, úgy döntöttem, ennek így nincs értelme. Elkezdtem dolgozni tök más területen és eszem ágában sincs újra iskolapadba ülni. Öt éve hagytam abba az egyetemet és már most is érzem, hogy nem menne a dolog, nem tudnék megint annyit tanulni, mint akkor.
2015. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a matek miatt futamodtam meg, plusz lusta is voltam 19 évesen. (nagyon nem is törtem össze magam,hogy menjen)


Utána évekig dolgoztam, majd visszamentem ugyanarra a szakra. Most vagyok másodikos, matek I és és II is elsőre sikerült ezúttal. :) Első nekifutásra az I sem sikerült. És én is szeretnék majd még továbbtanulni ezentúl.

2015. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1. év után hagytam ott,nekem megvolt minden tárgyam és nem is ment rosszul,de nem tudtam magam elképzelni,hogy azzal a területtel foglalkozzak,így én újrajelentkeztem és végre azt tanulom,ami érdekel:)
2015. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!