Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi utáni tovább tanulás...

Érettségi utáni tovább tanulás OKJ-s ingyenes tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, és nem tudom milyen irányba szeretnék tovább menni. Annyit tudok, hogy a nettó fizetés 110 körül legyen minimum, ne kelljen éjszakázni és a későbbiekben legyen időm a családra. magyarul a hétvégék meg az ünnepek legyenek szabadok. Logisztikai ügyintézőre gondoltam. Valaki valamit ezekről?

2015. nov. 4. 20:41
 1/2 norkadek válasza:
0%

Ne legyél buta! A legtöbb Okjt végzett soha nem tud elhelyezkedni, akárhogy megy interjúra vagy kűld szét heti több száz önéletrajzot! Semmi eredménye! Németben olaszban angolban előbb elhelyezkedsz munkásként de másként is!


Én pl könyvelő, jogász egyetemi végzettséggel munkanélküli vagyok, de van közgazdász ismerősöm is, aki most kamion sofőrként éhezik! Miért mit hittél? A saját államunk egy rabló! Lásd 3000 Eszosz családfő átverve, se pénzük, csak adósságuk, az állami cég sehol! Kelj fel az álomvilágból!!


A korod mennyi? 22- 25 v idősebb?

2015. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1

Aki könyvelő + jogász végzettséggel nem tud itthon elhelyezkedni, azzal más probléma van.

Vagy hiányzik a szaktudás vagy a motiváció.


Kérdezőnek:

Nem kell csodát várni az OKJ-s képzéstől. Akkor ér valamit, ha az embert érdekli a téma, és motivált, hogy jó szakember legyen. Nulla motivációval az embert nem veszik fel semmilyen céghez. Egyébként ilyen területen 110 nettót meg lehet keresni, Pesten picit többet, vidéken kb. ennyit. Nem árt a tanfolyam alatt némi gyakorlatot szerezni, vagy még diákként, esetleg önkéntesként.

2015. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!