Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek késő elkezdeni 23...

Cipőfűző01 kérdése:

Szerintetek késő elkezdeni 23 éves fejjel egy óvónőképzőit? (nappalin).

Figyelt kérdés
Nagyon sokan le szeretnének beszélni róla.Mellette szeretnék dolgozni is, ha összeegyeztethető lenne a sulival.Itt Mao-n nem fizetik meg az óvónőket, de már voltam külföldön is, és szeretnék is visszamenni miután elvégeztem a sulit kicsit anyagilag megszedni magam, majd ebbe a szakmába elhelyezkedni.Szerintetek? Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!:)

2015. nov. 5. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A képzés mellett simán lesz időd dolgozni, mert nem megerőltető egyáltalán. Az, hogy van-e értelme, más kérdés. Külföldön jó pénzeket lehet kapni már a dadáskodásért is, ha meg van óvodapedagógus papírod is hozzá, az még kelendőbbé tesz. Persze ehhez nyelveket kell tudni, de ha külföldre tervezel és voltál is már, akkor ez gondolom megvan.
2015. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ehhez van kedves, rajta, nem késő! az óvónőképző nagyon jó hely! mellette vigyázol gyerekre, a gyakorlat is meglesz!
2015. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*kedved
2015. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Magyarországon tényleg nem fizetik meg az óvónőket. Viszont kérdés az is, hogy hová akarsz menni dolgozni. Pl. az Egyesült Királyságban a legtöbb helyen nem ismerik el a magyar óvodapedagógus diplomát, kinti iskolát kell elvégezned. Nanny vagy au pair lehetsz esetleg, ha gyerekekkel akarsz foglalkozni, de ahhoz meg egyáltalán nem szükséges a papír, bár előnyt jelent.
2015. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ausztriába voltam szobalány, de azt a pénzt amit kint kerestem félre tudtam tenni. Szval szinte akármilyen munkát elvállalok külföldön miután elvégeztem az óvónőképzőt. Majd ha már tényleg megszedtem magam hazatérnék és amint írtam, a szakmába elhelyezkedni.
2015. nov. 6. 23:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából legfőképp attól féleg h "öreg" vagyok az fősulihoz. Az jó hogyha mellette tudnék dolgozni is:).
2015. nov. 6. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!